شرکت آساک معماران پایا فعالیت خود را در سال 1389 آغاز نمود . این شرکت شامل گروهی از مهندسین با تجربه در زمینه های معماری ، عمران و … میباشد . مجموعه شرکت آساک معماران پایا متشکل از نیروهای جوان متخصص میباشد که با عزمی راسخ و با هدف ارائه ی هر چه بهتر خدمات طراحی ، نظارت و اجرا در زمینه های ساختمانی گرد هم آمده اند .

شرکت آساک معماران پایا همان طور که از نامش پیداست به دنبال ایجاد حس آسایش یا آسودگی با طراحی و یا معماری پایا و مانا میباشد .

تا به امروز شرکت آساک معماران پایا پروژه های گوناگونی در تمام زمینه های ساختمانی ارائه کرده است که بسیاری از آن ها اجرا شده و قابل بازدید می باشند .

گروه معماری آساک همواره در تلاش است با کارفرمای خود گروه طراحی را تکمیل کند و کارفرما و سلایقش را جزء جدا ناپذیری از فعالیت خود بداند وبا طراحی خود مقدار بسیار چشمگیری از نیاز های کارفرما را پاسخ دهد و در کنار آن روش ها و سبک طراحی خود را نیز مطابق با سلیقه ی کارفرما دخیل کند . چنانکه طرحی از جانب کارفرما تایید شود با ظرافت تمام و نظارت دقیق به اجرای آن میپردازد و سعی بر آن دارد فضا ها را به گونه ای طراحی کند تا در نخستین نظر کاربری آن تعریف شود.

ماموریت و ویژگی های کلیدی این مجموعه در از سراغاز تا پایان بدین صورت است :

برگزاری یک یا چند جلسه حضوری با کارفرما

ارائه طرح پیشنهادی با توجه به صحبت های انجام شده و سلایق کارفرما

برنامه ریزی دقیق در نظارت و اجرای طرح تایید شده

هماهنگی مجموعه با کارفرما در طول مدت زمان ارائه پروژه

شرکت آساک معماران پایا توانایی هر گونه مشارکت در زمینه معماری و مهندسی با شما سرمایه گزاران را دارد که میتوانید در صورت تمایل پس از تماس تلفنی با مجموعه برای جلسه های حضوری و آشنایی هر چه بیشتر با مجموعه ، هماهنگی لازم را جهت  مشارکت با مجموعه داشته باشید .